Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 9.12.2011
Мечтае да кара: SR-71 Blackbird

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от MonsteR » 10 Май 2012, 10:20

Абе то хубаво кар аудио специалист ама те като почнат да те замерват с едни цени 1000+ рещения и се отказваш, аз мисля че с проста смяна на говорителите може би ще се постигня някакъв благоприятен ефект.. може би едно малко усилователче съвсем ще подобри нещата.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1145
Регистриран на: 13.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 compact 320td

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от iv4o9999 » 10 Май 2012, 11:08

на мен ми дойде друга идея и я споделям защото не знам колко е подходяща,
поставяне на малък бас с цел повишаване на ниските на мястото кадето се намират стоковите чъйнджър и двд за навигацията, разбирасе това става възможно само ако мястото е свободно и се ползва обикновено СД и колата е без оригинална навигация, по този начин се получава компактно, не заема излишно място и би седяло добре. Виждал съм да се слагат до акумулатора на комбита и компакти но така багажника става не използваем

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от Gqbriel » 10 Май 2012, 11:17

iv4o9999 написа:на мен ми дойде друга идея и я споделям защото не знам колко е подходяща,
поставяне на малък бас с цел повишаване на ниските на мястото кадето се намират стоковите чъйнджър и двд за навигацията, разбирасе това става възможно само ако мястото е свободно и се ползва обикновено СД и колата е без оригинална навигация, по този начин се получава компактно, не заема излишно място и би седяло добре. Виждал съм да се слагат до акумулатора на комбита и компакти но така багажника става не използваем

Изображение
Изображение за това ли говориш ?
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1145
Регистриран на: 13.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 compact 320td

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от iv4o9999 » 10 Май 2012, 13:13

Gqbriel написа:
iv4o9999 написа:на мен ми дойде друга идея и я споделям защото не знам колко е подходяща,
поставяне на малък бас с цел повишаване на ниските на мястото кадето се намират стоковите чъйнджър и двд за навигацията, разбирасе това става възможно само ако мястото е свободно и се ползва обикновено СД и колата е без оригинална навигация, по този начин се получава компактно, не заема излишно място и би седяло добре. Виждал съм да се слагат до акумулатора на комбита и компакти но така багажника става не използваем

Изображение
Изображение за това ли говориш ?


я те хората са го измислили бе :mhihi: това оригинал ли е или е качествена доработка, за първи път виждам такова изпълнение което според мен си е оригинал

Мерси за нагледния пример :bowdown:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от frizzante » 10 Май 2012, 13:35

iv4o9999 написа:
Gqbriel написа:
iv4o9999 написа:на мен ми дойде друга идея и я споделям защото не знам колко е подходяща,
поставяне на малък бас с цел повишаване на ниските на мястото кадето се намират стоковите чъйнджър и двд за навигацията, разбирасе това става възможно само ако мястото е свободно и се ползва обикновено СД и колата е без оригинална навигация, по този начин се получава компактно, не заема излишно място и би седяло добре. Виждал съм да се слагат до акумулатора на комбита и компакти но така багажника става не използваем

Изображение
Изображение за това ли говориш ?


я те хората са го измислили бе :mhihi: това оригинал ли е или е качествена доработка, за първи път виждам такова изпълнение което според мен си е оригинал

Мерси за нагледния пример :bowdown:


Ако си сложите така баса нищо освен подскачащ и дрънчащ багажник няма да постгнете! Баса в е46 е само на мястото на ски сака.
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от frizzante » 10 Май 2012, 14:05

Като цяло предна линия среди високи с усилвател. Махате задната нацяло. Бас 10 или 12 на ски сака с моно усилвател и един плеар качествен и всичко е супер!
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8327
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от vicho » 10 Май 2012, 15:08

frizzante написа:Като цяло предна линия среди високи с усилвател. Махате задната нацяло. Бас 10 или 12 на ски сака с моно усилвател и един плеар качествен и всичко е супер!


някой хора си ползваме багажниците, а и освен това сме с падащи задни седалки (че и на седани) :mhihi: , така че тия басове в ски-сака само в определени случаи :no:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от nikolae » 10 Май 2012, 15:09

Лично за мене ще изчакам варианта на пимпо - освен снимки ако може и ценово да ни ориентираш.
Отделно може би ще сменя задните с нещо по-хубаво - до 200лв. няма начин да няма хубави комплекти две колони.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от Gqbriel » 10 Май 2012, 15:15

vicho написа:
frizzante написа:Като цяло предна линия среди високи с усилвател. Махате задната нацяло. Бас 10 или 12 на ски сака с моно усилвател и един плеар качествен и всичко е супер!


някой хора си ползваме багажниците, а и освен това сме с падащи задни седалки (че и на седани) :mhihi: , така че тия басове в ски-сака само в определени случаи :no:


Аа и ски сака и ски сака си ползваме :mhihi:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 9.07.2005
Местоположение: София
Кара: E36 316 96', Е46 316 03'

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от overclock » 10 Май 2012, 15:22

Това е най-добрата идея за субуфер на която съм попадал:

http://www.bavariansoundwerks.com/produ ... ies-Sedan/

Не е нужно да се дават 600$, може да се спретне подобно нещо за доста по-малко пари.
Да влагаш чувства не е като да чувстваш влага!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от Gqbriel » 10 Май 2012, 15:31

overclock написа:Това е най-добрата идея за субуфер на която съм попадал:

http://www.bavariansoundwerks.com/produ ... ies-Sedan/

Не е нужно да се дават 600$, може да се спретне подобно нещо за доста по-малко пари.


Бях ги посочил,малко по-горе,но пред Дайнавин избирам ъпгрейд на цялата система..за съжаление всичко свързано с качествен звук за ухото изисква добри финанси
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2049
Регистриран на: 30.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 318i 98
Мечтае да кара: Електромобил...

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от vavilon » 10 Май 2012, 16:46

Gqbriel написа:
overclock написа:Това е най-добрата идея за субуфер на която съм попадал:

http://www.bavariansoundwerks.com/produ ... ies-Sedan/

Не е нужно да се дават 600$, може да се спретне подобно нещо за доста по-малко пари.


Бях ги посочил,малко по-горе,но пред Дайнавин избирам ъпгрейд на цялата система..за съжаление всичко свързано с качествен звук за ухото изисква добри финанси

Подкрепям те с две ръце. Без добри финанси само се залъгвате! Аз два пъти сменях задна линия! :mhihi: И се ядисвам, защо не направих и средна линия на задните врати с филтри, гарнирано с 6 канален усилвател. :banghead: Не е за сила на звука, а за качество. Нямам туба. :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 891
Регистриран на: 6.12.2009
Местоположение: Димитровград
Пол: Мъж
Кара: E46 M47N

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от mustang1986 » 10 Май 2012, 20:20

Изображение

Да пишеш на български с латински букви е като да пишеш на стена с лайна....чете се,но не е красиво!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 11.04.2010
Местоположение: Planet Roterende
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 136hp И BMW 530XiA 258hp

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от Krasimir19 » 10 Май 2012, 21:51

nikolay.peshev написа:Ех ако имаше някой разбирач от аудио електроника, да пипа по електрониката в сц-тата и касетките - да сменя интегрални схеми и т.н. с цел да по оправи качеството и по - засили звука, ще е супер. Както каза vicho, с нисък клас плеър нещата са коренно различни. Направо се замислям дали няма начин да се монтира допълнително cd на по незабележимо място, с цел да не се разваля интериора.


Снимката е на колега от форума, дано няма нищо против. :mhihi:
o632558078323437500.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 9.12.2011
Мечтае да кара: SR-71 Blackbird

Re: Музика в Е46-Upgrade.ПОМОЩ

Мнение от MonsteR » 11 Май 2012, 13:27

Разваляш интериора, идеята е да не се пипа.. поне мойта де. А дайте малко да поразмърдаме че май само си чешем езиците... подходящ амп за сток говорителите? Че в момента май тунера служи за амп, който е в багажника... или и аз не знам кво служи за амп ...
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook